СПІВЧУТТЯ ЗАХАРІВСЬКОГО СЕЛИЩНОГО ГОЛОВИ

Дата: 16.02.2023 14:18

Шановна громадо! Земляки, друзі!!

Наша Захарівщина знову в жалобі…

На східному фронті, на Донбасі у м. Авдіївка, загинув житель села Балашове Дмитро Миколайович Гричук, який із самих початків війни пішов на фронт, а відтепер долучився до когорти Ангелів-Охоронців неньки-України.

Любов до рідної землі прикрашає кожну людину, а воїни, які поклали заради Вітчизни своє життя - залишаться жити у народній пам'яті та у наших серцях.

Висловлюю свої сердечні співчуття співчуття родині Гричуків, також від старостату, виконавчого комітету та депутатського корпусу.Жодними словами не вгамувати пекучий біль і не згоїти ран матері Катерини Дмитрівни, його коханої дружини Марини Анатоліївни, родичів і друзів, бойових побратимів. Нехай опіка Всевишнього та наші молитви полегшать гіркоту втрати та родинне горе.

Україна втратила ще одного патріота, свого захисника, чудову людину. Ми щиро дякуємо пані Катерині, матері, за сина-патріота, відважного і мужнього, який віддав життя за Україну, бажаємо сил і мужності усій родині справитися з горем.

Захарівщина схиляє голову перед пам’яттю Героя у щирій молитві за його душу.

Чин похорону Героя відбудеться завтра, 17.02.2023р.

О 12-ій годині проводжатимемо Дмитра від рідної хати у с.Балишове до Захарівської церкви, де о 12.15 год буде заупокійна служба. Поховання відбудеться на східному кладовищі у Захарівці.

Спочивай з миром, Герою, у Небесному Війську! Слава вірному сину України!

Олексій ОСІЙЧУКФото без опису