Одеська область, Роздільнянський район

Спортсмени Одеської області перемагають на міжнародних змаганнях

Дата: 29.05.2023 15:53
Кількість переглядів: 22

Наші спортсмени продовжують завойовувати медалі та перемагати на престижних міжнародних змаганнях, зміцнюючи та піднімаючи престиж України.

✅Цього разу приємні новини надійшли з Чханвону (Південна Корея), де проходить Кубок світу зі стрільби кульової серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату. У змагання беруть участь 215 спортсменів з 39 країн світу, серед яких і представники Одещини – Василь Ковальчук, Ірина Щетнік та Юрій Стоєв. Маємо гарні результати: Ірина Щетнік завоювала срібну медаль🥈 у вправі R3 (пневматична гвинтівка, 10м. лежачі), а Василь Ковальчук – бронзову медаль 🥉у складі чоловічої команди України у вправі R4 (пневматична гвинтівка, 10 м, стоячи, клас SH2).

✅Ще приводом для гордості стали успішні виступи наших молодих борців вільного стилю на престижному міжнародному молодіжному турнірі «Dumitru Pîrvulescu & Vasile Iorga», що проходив у Румунії. У складі збірної команди України на цих змаганнях виступали 4 спортсмени з Одеської області, 3 з яких завоювали медалі: Марія Зенкіна виборола золото🥇(вагова категорія 76 кг), Микита Зубаль став срібним призером змагань 🥈(вагова категорія 65 кг), а Микола Ташогло привіз додому бронзову нагороду🥉 (вагова категорія 61 кг).

Пишаємося успішними виступами наших спортсменів. Дякуємо тренерам за якісну підготовку спортсменів до змагань.

Дякуємо ЗСУ за можливість займатися спортом та представляти Україну на міжнародних змаганнях 💙💛