Основною причиною ботулізму є вживання в їжу неякісно приготовлених продуктів, що були забруднені бактеріями ботулізму.

Найчастіше причиною ботулізму стають: зіпсовані домашні консерви з м'яса та риби, рідше — овочів; консервовані продукти, які були погано вимиті, неправильно/недостатньо термічно оброблені; в'ялені/копчені продукти домашнього приготування. Проте реєструються випадки хвороби і після вживання продуктів вироблених у промислових умовах.

15:16:22 27.03.2024

Чи застосовуються РРО/ПРРО при наданні ломбардами фінансових послуг

Головне управління ДПС в Одеській області повідомляє, що відповідно до п. 1 ст. 30 Закону України від 14 грудня 2021 року № 1953-ІХ «Про фінансові послуги та фінансові компанії» ломбард – це фінансова установа, яка на підставі ліцензії на діяльність ломбарду має право надавати фізичним особам фінансові послуги з надання коштів та банківських металів у кредит у вигляді ломбардних кредитів.

15:15:17 27.03.2024

До уваги суб’єктів господарювання, які здійснюють розрахункові операції із застосуванням РРО або програмних РРО під час торгівлі підакцизними товарами!

Державна податкова служба України нагадує, що наразі діють коди згідно з Українським класифікатором товарів зовнішньоекономічної діяльності (далі – УКТ ЗЕД), запроваджені Законом України від 19 жовтня 2022 року № 2697-IX «Про Митний тариф України».

15:14:26 27.03.2024

Деклараційна кампанія 2024: на вебпорталі ДПС розміщено приклади заповнення податкової декларації

Головне управління ДПС в Одеській області нагадує, що триває кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2023 року. Платник податків може обрати зручний для себе спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи:

15:11:33 27.03.2024

10 років НГУ

Президент України Володимир Зеленський узяв участь в урочистостях з нагоди 10-ї річниці створення Національної гвардії України та випуску офіцерів Національної академії НГУ та Київського інституту Нацгвардії.

15:00:31 27.03.2024

ТИ ЯК?

Ми можемо очікувати, що з приходом весни усе “розквітне”: не тільки на вулиці, але й настрій. Але може статися навпаки: відомо, що організм людей по-різному адаптується до змін погоди. І прихід нового сезону дійсно впливає на наше ментальне здоров’я. Тому, навіть якщо сонце вже б’є променями в вікно, бути не в доброму гуморі навесні – нормально.

10:18:01 27.03.2024

НАРОДЖЕНІ ЗАХИЩАТИ: 10 ФАКТІВ ПРО НАЦГВАРДІЮ

26 березня 2024 року Національна гвардія України відзначає десяту річницю свого створення. Це військове формування з правоохоронними функціями має цікаву історію, власні бойові рекорди та своїх героїв, яких шанує Україна і світ.

10:00:06 27.03.2024

ТИ ЯК?

Хоч би як нам було цікаво, хоч би як ми хотіли дізнатися, коли ж закінчиться війна, пам’ятаймо про особисті кордони одне одного. Запитайте ветерана чи ветеранку, як їх зустріли вдома, як почуваються, чим планують займатися, чи потрібна якась допомога…Навіть якщо людина цього не покаже, насправді вона буде глибоко вдячна вам за повагу і тактовність.

10:16:29 26.03.2024

12-та бригада спеціального призначення «Азов» НГУ отримала почесну відзнаку — стрічку «За мужність та відвагу».

Президент України Володимир Зеленський вручив нагороду командиру бригади, підполковнику Денису Прокопенко під час церемонії нагородження до Дня Національної гвардії України.

15:08:15 25.03.2024