Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів 10.05.2023

Повідомлення про оприлюднення проектів регуляторних актів

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акту «Про затвердження переліку і тарифів на платні медичні послуги» на території Захарівської селищної ради

16.04.2021 року

Відповідно до Закону України «Про ціни і ціноутворення», Постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 1996 р. № 1138 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються в державних закладах охорони здоров’я та вищих медичних закладах освіти» (зі змінами) Захарівська селищна рада повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акту Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області:

• «Про затвердження Положення про надання платних медичних послуг комунального некомерційного підпиємства «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області, переліку і тарифів на платні медичні послуги, які надаються комунальним некомерційним підпиємством «Захарівська багатопрофільна лікарня» Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області».

З проектом регуляторного акту можна ознайомитись на офіційному сайті Захарівської селищної ради: http://zaharivska.gromada.org.ua/ в розділі   «Регуляторна політика», які оприлюднено протягом 5 робочих днів після опублікування даного повідомлення.

Даний проект рішення розроблено відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  з метою відшкодування обґрунтованих витрат на надання медичних послуг КНП «Захарівська БПЛ».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом одного місяця з дня оприлюднення проектів регуляторних актів.

Поштова адреса розробника проекту регуляторного акту:

66700, Україна, Одеська область, Роздільнянський район, смт Захарівка, вул. Центральна, 40, КНП «Захарівська БПЛ» Захарівської селищної ради.

Свої зауваження та пропозиції стосовно проекту регуляторного акту ви можете надсилати протягом місяця з 21.04.2021 року по 21.05.2021 року за поштовою адресою, зазначеною вище, або на адресу електронної          поштової скриньки фінансового відділу Захарівської селищної ради: [email protected]

Повідомлення про оприлюднення проєктів регуляторних актів «Про встановлення місцевих податків і зборів» на території Захарівської селищної ради

17.06.2021 року

Відповідно до статті 9, статті 13 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» Захарівська селищна рада повідомляє про оприлюднення проектів регуляторних актів Захарівської селищної ради Роздільнянського району Одеської області на 2022 рік:

З проектами регуляторних актів можна ознайомитись на офіційному сайті Захарівської селищної ради: http://zaharivska.gromada.org.ua/ в розділі   «Регуляторна політика» VIII скликання», які оприлюднено протягом 5 робочих днів після опублікування даного повідомлення.

Дані проекти рішень розроблені відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Податкового кодексу з метою законодавчого врегулювання справляння місцевих податків та зборів та збільшення надходження коштів до бюджету громади.

Поштова адреса розробника проектів регуляторних актів:

66700, Україна, Одеська область, Роздільнянський район, смт Захарівка, вул. Гагаріна, 7, Фінансовий відділ Захарівської селищної ради.

Свої зауваження та пропозиції стосовно проектів регуляторних актів ви можете надсилати протягом місяця з 22.07.2021 року по 22.08.2021 року за поштовою адресою, зазначеною вище, або на адресу електронної поштової скриньки фінансового відділу Захарівської селищної ради: [email protected]