"БЕЗ СІМ’Ї НЕМАЄ ЩАСТЯ НА ЗЕМЛІ"

Сім’я Боросюків у свій час стала справжнім прихистком для багатьох дітей, за що користується пошаною у Захарівській громаді.

11:09:10 28.09.2022

СІМЕЙНІ ФОРМИ ВИХОВАННЯ

Бажання взяти на виховання дитину, народжену іншими, є ознакою нашої культури і виникає у небайдужих до чужого горя людей. Сімейними формами виховання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування є усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу. Діти, які втратили батьків, або їхні батьки в силу різних обставин не можуть виконувати свої обов’язки, потребують родинного тепла і виховання.

11:26:58 10.08.2022

УВАГА

Кафедра соціології та соціальної роботи НУ "Львівська політехніка" 08.07.2022 року проводить в онлайн режимі ІІ-гу літню школу "Молодого Соціального лідера!" для випускників 11 класів та школярів 9,10 класів з метою формування професійних бажань та навичок!!!

14:44:36 07.07.2022

ПРАВА І ДОЛЯ ДІТЕЙ – В ПОЛІ ЗОРУ

У першій половині робочого дня під головуванням Олексія Осійчука відбулось засідання комісії з питань захисту прав дитини при Захарівській селищній раді, де розглядались питання щодо доцільностінедоцільності призначення Олени Іванівни М. піклувальником неповнолітньої дитини А. 2006 р.н., надання згоди на вчинення правочину укладання договору купівлі-продажу житлового будинку неповнолітнім Р.

11:46:53 06.07.2022