Захарівський відділ Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості

Роботодавці отримують компенсацію за працевлаштування ВПО

В Україні діє програма підтримки працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, яка передбачає компенсацію роботодавцям витрат на оплату праці у розмірі 6500 грн за кожного такого працівника протягом двох місяців.

14:26:52 24.06.2022

УВАГА!

Багато українців вимушені виїжджати із зони бойових дій чи з окупації через інші тимчасово окуповані території або росію, щоб дістатися безпечного місця. Людей цікавить, чи не порушать вони своїми діями закони України.

16:24:56 15.06.2022

Навчання на базі Державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості»

Захарівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості запрошує усіх бажаючих на навчання на базі Державного навчального закладу «Одеський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості».

13:30:10 30.05.2022

Навчання в рамках короткотермінових курсів цільового призначення за напрямком «Психологічна допомога у подоланні стресових та тривожних станів» на базі ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ».

Захарівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості запрошує на навчання в рамках короткотермінових курсів цільового призначення за напрямком «Психологічна допомога у подоланні стресових та тривожних станів» на базі ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ».

11:12:58 19.04.2022

Навчання в рамках короткотермінових курсів цільового призначення за напрямком «Грибівництво»

Захарівська районна філія Одеського обласного центру зайнятості запрошує на навчання в рамках короткотермінових курсів цільового призначення за напрямком «Грибівництво» на базі ДНЗ «Одеський центр професійно-технічної освіти ДСЗ».

11:11:58 19.04.2022