Україна першою в Європі запустила безоплатний тренувальний модуль навичок володіння комп’ютером (ICDL)

International Computer Driver Licence (ICDL) — це сертифікація, що дозволяє людям засвідчити свої навички роботи з комп'ютером за міжнародним стандартом. Якість і репутація ICDL ґрунтуються на понад 20-річному досвіді надання сертифікаційних програм. Сертифікація ICDL доступна в понад 100 країнах. Це мережа з понад 20 000 тестових центрів, що забезпечує понад 70 млн сертифікаційних тестів для 16 млн людей у всьому світі. Завдяки підтримці Міністерства цифрової трансформації один із модулів міжнародної сертифікації навичок роботи з комп’ютером став доступним для українських громадян у безоплатному доступі.

09:23:53 30.07.2021

КОМАНДНА ТУРБОТА ПРО ДІТЕЙ

Андрій Васильович та Олексій Кузьмич прагнуть створити максимально корисний та незабутній відпочинок для учнів нашої громади. Щирий сміх, купа задоволення, щасливий гамір, яскраві емоції – так реагують діти на сьогоднішній день відпочинку .

08:42:43 29.07.2021

Програма Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво»

Програма Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» стала однією з головних державних програм підтримки, націлених на боротьбу з наслідками кризи, пов’язаної з пандемією. Про це заявила заступниця керівника Офісу Президента з питань економіки Юлія Свириденко за підсумками свого виступу на Всеукраїнському Форумі «Україна 30. Трудові ресурси».

11:43:48 22.07.2021

Автоматизоване списання боргів з рахунків

6.07.2021 р. набрав чинності наказ Міністерства юстиції України від 23.03.2021 № 1061/5, яким внесено зміни до наказу від 16.04.2019 року № 1203/5 «Про затвердження Порядку автоматизованого арешту коштів боржників на рахунках у банках за виконавчими провадженнями про стягнення аліментів».

09:09:32 22.07.2021