Деокупація Криму – це не лише повернення втраченої території, але й відновлення справедливості на принципах верховенства права та поваги до людської гідності.

Це про забезпечення усім громадянам, незалежно від їхньої етнічної, релігійної чи політичної приналежності, рівних прав та можливостей.

16:38:06 04.04.2024

ПАМ’ЯТНИЙ ДЕНЬ

Сьогодні, 4 квітня, з нагоди 80-ї річниці визволення Захарівки від фашистських загарбників керівництво та апарат селищної ради, з колективами установ, депутатами, представниками громадських та військових організацій вшанували героїв-визволителів Другої Світової війни хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя обеліску у центральному парку селища.

16:35:51 04.04.2024

Сила слова допомагає подолати стрес, почуватися краще і вчитися мислити позитивно. Спробуєте?

Навіть якщо наразі не знаєте, що собі сказати, ми зібрали фрази-мотиватори, які стануть в нагоді. Їх можна говорити собі біля дзеркала зранку, шепотіти у складний момент, подумки повторювати під час прогулянки та періодично нагадувати дітям

16:34:54 04.04.2024

ТИ ЯК? Слова — це найпростіший спосіб підтримати людину

адже це «інструмент», який майже завжди з нами. Але разом з тим, він може бути і небезпечним. Адже навіть коли ми хочемо підтримати когось, ми не завжди знаємо як це зробити правильно і що саме сказати. Невдало підібраними словами можна поранити. Тому ми підготували підказки, які слова можна сказати людині, щоб у них вона почула «мене люблять», «про мене дбають», «я маю значення»